Lütfen Bekleyin... Hala yükleniyor

Image

haberler

yeni etkinliklerimiz

Image
Image
03.09.2018

İş Dünyasının Adrenalin ve Eğlence Dolu Buluşması

Kurumsal hedefler, kariyer planları, iş dünyasının hızlı değişen dinamikleri içerisinde çalışanları motive edecek, çalışanların aidiyet duygusunu geliştirecek, çalışanlar arası birlikteliği güçlendirecek yeni bir organizasyon.

Özgün, yenilikçi, eğlenceli, rekabeti ve ekip ruhunu merkezine alan konsepti ile kurum kültürünüzün içeride güçlenmesine ayrıca iş ortaklarınıza ya da rakiplerinize en iyi şekilde sunulmasına aracılık etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Hazırlık süreci, yarış mekaniği, eğlence, yetenek ve sorumluluk isteyen etkinlikleri ile çalışanlarınızın iş streslerini azaltma, ödüllendirme ve motivasyon uygulamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz alternatif platform.

İş dünyasının değişken dinamikleri ve bunlara karşı alınan aksiyonlarda olduğu gibi “yelken sporu”nda da rüzgâra, güneşe, denize ve rakiplerinize karşı her zaman hazırlıklı olmalı ve birlikte hareket etmelisiniz.

Liderlik vasfı , sorumluluk bilinci, takım oyunculuğu ve sorun çözücülük vb. özelliklerinizi en üst düzeyde kullanacak, ticari başarılarınızda olduğu gibi su üzerinde de rakiplerinize meydan okuyarak en iyisi olabilmek için çalışacaksınız.