Lütfen Bekleyin... Hala yükleniyor

Image

haberler

yeni etkinliklerimiz

Image
Image
02.03.2017

İzmir Kurumlararası Dragon Festivali Gerçekleşti - 2016

Şampiyon Renkler Makina

İzmir ekipleri Dragon Festivali bot yarışlarında şampiyonluk için kürek çekti. İki gün süren yarışlarda elde edilen dereceler sonucunda Renkler Makina İzmir Şampiyonluğu ünvanını son şampiyon Arkas’tan alarak Sport Kategorisi’nde ipi göğüsleyen ekip oldu.

Fun Kategorisi’nde ise Standard Profil ekibi şampiyonluğa ulaşan takımdı.

 

SPORT KATEGORİSİ

1 – Renkler Makina

2 - JTI

3 – Dr. Oetker

 

FUN KATEGORİSİ;

1 – Standard Profil

2 - CMS

3 – Nurem İnşaat

En Sempatik Takım Ödülü: Saint-Gobain Weber

En Enerjik Takım Ödülü: CMS

En İyi Forma Ödülü: Dr. Oetker

En İyi Marka Ödülü: Çetmen Mağazaları

En İyi Sosyal Mesaj Ödülü: Arkas

Takım Ruhu Ödülü: TPI Kompozit

 

DBF Kupası Sahibini Buldu

International Dragon Boat Federation(IDBF) takviminde yer alan festivalin İzmir Etabı’nda, ilk günkü yarışların ardından Kupa Yarışı ile DBF Şampiyonu belirlendi. İlk günün en iyi derecelerinin DBF Kupası için mücadele ettiği yarışlarda şampiyonluk ipini göğüsleyen Volt Elektrik Motor ekibi oldu.

 

Festivalin içeriğinde adeta yok yok!

Festival kapsamında su üzerinde, yüzlerce firmanın katılımı ile dragon bot yarışları düzenlenirken, kara kısmında ise katılımcıların hoşça vakit geçirebilmeleri için birbirinden etkileyici showlar, dans gösterileri, ritim atölyeleri, ünlü DJ’lerin canlı performansları, çeşitli müşteri aktiviteleri gerçekleşti.

İzmir’de Eğlence Çok Ödül Çok

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ekiplerin buluştuğu İzmir Davulcu Kostüm Yarışması, katılımcılara görsel bir şölen sundu. Çılgın fikirlerin üretildiği yarışmada ekipler davulcularına tasarladıkları kostümle en ilginç birincilik için sahnede yerini aldı.

Festivalin içeriğindeki birçok yarışma arasında en çok ilgiyi toplayan İzmir Davulcu Kostümü Yarışması sonuçları şu şekilde;

Kurum Kimliğini En İyi Yansıtan Kostüm: Nurem İnşaat & Whirlpool

En İyi El İşçiliği Olan Kostüm: Manisa Organize Sanayi Bölgesi

En Yaratıcı Kostüm: Aydem

En İyi Sosyal Mesaj İçeren Kostüm: Depark

En İyi Kostüm Hikayesi: TPI Kompozit

 

Birçok seçkin firmanın tercihi bu yıl da Dragon Festivali oldu !

İzmirli şirketler Dragon Festivali’ni sevdi. İzmir iş dünyasına yön veren 40’a yakın firma, İzmir Dragon Festivali’ne imzasını attı. İzmir’de 6. Yılına girilen festivale yoğun ilgi gösteren kurumlar, her geçen gün Dragon Ailesi’ni büyütmeye devam ediyor.

CMS, Arkas, Graniser, TPI Kompozit,Volt Elektrik, Standard Profil, Indesit, Renkler Makine, Weber, BSH, Çetmen, JTI, Dr.Oetker, Ravago, DEPARK, AYDEM, MNG Kargo, Manisa Organize Sanayi Bölgesi, Norm Grup, Klimasan, Türk Finans Bankası, Yazılım Logo, Cummins, AKG Grubu, APM Terminals, Folkart, Pınar Süt, Pınar Et, Nurem İnşaat, Pro Tanıtım, Cevher Grup, Voltsan, Doğankoç Güvenlik, Ege Gübre...

  • Image
  • Image
  • Image